У Львові активісти передадуть міністру Реві мішок картоплі «щоб не переїдав», – Іван Спринський

0


Міністр соціальної політики Андрій Рева, в ефірі каналу «112 Україна» заявив, що українці забагато їдять витрачаючи на їжу більше аніж Німеччині.

Відповідаючи на запитання журналіста, Андрій Рева заявив, що в Україні та Німеччині вартість продуктів приблизно однакова. «Коли ми говоримо про те, що німці витрачають на харчування 14% а ми 50%, то тут система пріоритетів», – наголосив Рева.

Він розповів, що, зокрема, його батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти, бо так вже склалося його життя. «У наших людей є така історична традиція – голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах», – пояснив Рева.

За його словами, громадяни Німеччини мають інший раціон, адже їхня культура харчування дуже відрізняється від української.

«З огляду на те, що ціни на продукти приблизно однакові в Україні та Німеччині, вони їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше в порівнянні з нашими людьми», – підсумував Рева.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий